| Ονομασία προϊόντος | Υδροξύλιο Magbeads αγαρόζης για Immunodiagnosis |
|---|---|
| Διάμετρος χαντρών | 30-150 μm |
| Συγκέντρωση | 50% (v/v) |
| Μαγνητικός πυρήνας | Fe3O4 |
| Πακέτο | 10mL/100mL/1000mL |
| Ονομασία προϊόντος | DEAE Magbeads αγαρόζης |
|---|---|
| Μέγεθος χαντρών | 30~150 μm |
| Συγκέντρωση | 10% (v/v) |
| Διάρκεια ζωής | 2 χρόνια |
| Χρήση | Ιατρική έρευνα |
| Κόστος δειγμάτων | ελεύθερος |
|---|---|
| εγγύηση | 1 έτος |
| Χρήση | Πρωτεϊνικός καθαρισμός |
| πακέτο | 5 rxns/ 100 rxns1000 rxns |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Περίπτωση: 50cm X 40cm X 35cm |
| Κόστος δειγμάτων | ελεύθερος |
|---|---|
| εγγύηση | 2 έτη |
| Χρήση | Πρωτεϊνικός καθαρισμός |
| πακέτο | 5 mL/100 mL/1000 mL |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Περίπτωση: 50cm X 40cm X 35cm |
| Κόστος δειγμάτων | ελεύθερος |
|---|---|
| εγγύηση | 2 έτη |
| Χρήση | Πρωτεϊνικός καθαρισμός |
| πακέτο | 5 mL/100 mL/1000 mL |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Περίπτωση: 50cm X 40cm X 35cm |
| Ονομασία προϊόντος | Αγαρόζη NHS Magbeads Preactivated |
|---|---|
| Διάμετρος χαντρών | 30-150 μm |
| Συγκέντρωση | 20% (v/v) |
| Μαγνητικός πυρήνας | Fe3O4 |
| Πακέτο | 1mL/5mL/50mL/1000mL |
| Ονομασία προϊόντος | Αγαρόζη NHS Magbeads Preactivated |
|---|---|
| Διάμετρος χαντρών | 30-150 μm |
| Συγκέντρωση | 20% (v/v) |
| Περιεκτικότητα σε Ligand | πήκτωμα ~50 μM/mL |
| Δεσμευτική δυνατότητα | 20~30 χάντρες κουνελιών IgG/mL mg |
| Ονομασία προϊόντος | Αγαρόζη NHS Magbeads Preactivated |
|---|---|
| Διάμετρος χαντρών | 10-30 μm |
| Συγκέντρωση | 20% (v/v) |
| Μαγνητικός πυρήνας | Fe3O4 |
| Πακέτο | 1mL/5mL/50mL/1000mL |
| Ονομασία προϊόντος | Αγαρόζη NHS Magbeads Preactivated |
|---|---|
| Διάμετρος χαντρών | 30-150 μm |
| Συγκέντρωση | 20% (v/v) |
| Μαγνητικός πυρήνας | Fe3O4 |
| Πακέτο | 1mL/5mL/50mL/1000mL |
| Ονομασία προϊόντος | Αγαρόζη NHS Magbeads Preactivated |
|---|---|
| Διάμετρος χαντρών | 10-30 μm |
| Συγκέντρωση | 20% (v/v) |
| Μαγνητικός πυρήνας | Fe3O4 |
| Πακέτο | 1mL/5mL/50mL/1000mL |