| Κόστος δειγμάτων | ελεύθερος |
|---|---|
| εγγύηση | 2 έτη |
| Χρήση | Πρωτεϊνικός καθαρισμός |
| πακέτο | 5 mL/100 mL/1000 mL |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Περίπτωση: 50cm X 40cm X 35cm |
| Χρήση | εργαστηριακή χρήση |
|---|---|
| Πιστοποίηση | CE, FDA |
| Εγγύηση | 2 έτη |
| Πακέτο | 1 ml / 5 ml |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Περίπτωση: 50cm X 40cm X 35cm |
| Εγγύηση | 2 έτη |
|---|---|
| Χρήση | εργαστηριακή χρήση |
| Πιστοποίηση | CE, ISO |
| Πακέτο | 1 ml / 5 ml |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Περίπτωση: 50cm X 40cm X 35cm |
| Κόστος δειγμάτων | ελεύθερος |
|---|---|
| εγγύηση | 1 έτος |
| Χρήση | Πρωτεϊνικός καθαρισμός |
| πακέτο | 5 ml/50 mL/250 mL |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Περίπτωση: 50cm X 40cm X 35cm |