| Κόστος δειγμάτων | ελεύθερος |
|---|---|
| εγγύηση | 2 έτη |
| Χρήση | Πρωτεϊνικός καθαρισμός |
| πακέτο | 5 mL/100 mL/1000 mL |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Περίπτωση: 50cm X 40cm X 35cm |
| Κόστος δειγμάτων | ελεύθερος |
|---|---|
| εγγύηση | 2 έτη |
| Χρήση | Πρωτεϊνικός καθαρισμός |
| πακέτο | 5 mL/100 mL/1000 mL |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Περίπτωση: 50cm X 40cm X 35cm |
| Κόστος δειγμάτων | ελεύθερος |
|---|---|
| εγγύηση | 1 έτος |
| Χρήση | Πρωτεϊνικός καθαρισμός |
| πακέτο | 5 mL/100 mL/500 mL |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Περίπτωση: 50cm X 40cm X 35cm |
| Ονομασία προϊόντος | Ηπαρίνη Magbeads αγαρόζης |
|---|---|
| Μέγεθος χαντρών | 30~150 μm |
| Συγκέντρωση | 10% (v/v) |
| Διάρκεια ζωής | 2 χρόνια |
| Χρήση | Ιατρική έρευνα |
| Συγκέντρωση | 10 mg/$l*ml |
|---|---|
| Μαγνητικός πυρήνας | Fe3O4 |
| Κατεύθυνση εφαρμογής | Immunoassay elisa, χωρισμός της πρωτεΐνης, ταξινόμηση κυττάρων |
| Θερμοκρασία Presrevation | 2~8 ℃ |
| Χρήση | Βιομηχανία IVD |
| Ονομασία προϊόντος | Πυρίτιο καρβοξυλικό Magbeads |
|---|---|
| Διάμετρος χαντρών | 300nm |
| Προδιαγραφές | 50 mg/Ml |
| Μαγνητικός πυρήνας | Fe3O4 |
| Πακέτο | 1mL/10mL/100mL |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | 10 rxns, 100 BeaverBeadsTM Κιτ εκχύλισης ή καθαρισμού νουκλεϊκού οξέος (μέθοδος μαγνητικών χάντρων) |
|---|---|
| Delivery Time | 7-14 days |
| Δυνατότητα προσφοράς | 850 L/month |
| Τόπος καταγωγής | Κίνα |
| Μάρκα | BEAVER |
| Ονομασία προϊόντος | Πυρίτιο καρβοξυλικό Magbeads |
|---|---|
| Διάμετρος χαντρών | 300nm |
| Προδιαγραφές | 50 mg/Ml |
| Μαγνητικός πυρήνας | Fe3O4 |
| Πακέτο | 1mL/10mL/100mL |
| Ονομασία προϊόντος | Αγαρόζη NHS Magbeads Preactivated |
|---|---|
| Διάμετρος χαντρών | 30-150 μm |
| Συγκέντρωση | 20% (v/v) |
| Περιεκτικότητα σε Ligand | πήκτωμα ~50 μM/mL |
| Δεσμευτική δυνατότητα | 20~30 χάντρες κουνελιών IgG/mL mg |
| Ονομασία προϊόντος | Πυρίτιο καρβοξυλικό Magbeads |
|---|---|
| Διάμετρος χαντρών | 300nm |
| Προδιαγραφές | 50 mg/Ml |
| Μαγνητικός πυρήνας | Fe3O4 |
| Πακέτο | 1mL/10mL/100mL |