| Κόστος δειγμάτων | ελεύθερος |
|---|---|
| εγγύηση | 1 έτος |
| Χρήση | Πρωτεϊνικός καθαρισμός |
| πακέτο | 5 mL/100 mL/1000 mL |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Περίπτωση: 50cm X 40cm X 35cm |
| Ονομασία προϊόντος | Ηπαρίνη Magbeads αγαρόζης |
|---|---|
| Μέγεθος χαντρών | 30~150 μm |
| Συγκέντρωση | 10% (v/v) |
| Διάρκεια ζωής | 2 χρόνια |
| Χρήση | Ιατρική έρευνα |
| Ονομασία προϊόντος | Ηπαρίνη Magbeads αγαρόζης |
|---|---|
| Μέγεθος χαντρών | 30~150 μm |
| Συγκέντρωση | 10% (v/v) |
| Διάρκεια ζωής | 2 χρόνια |
| Χρήση | Ιατρική έρευνα |
| Κόστος δειγμάτων | ελεύθερος |
|---|---|
| εγγύηση | 2 έτη |
| Χρήση | Πρωτεϊνικός καθαρισμός |
| πακέτο | 5 mL/100 mL/1000 mL |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Περίπτωση: 50cm X 40cm X 35cm |
| Ονομασία προϊόντος | Πρωτεΐνη Magrose ένα Magbeads |
|---|---|
| Εφαρμογή | Πρωτεϊνικός καθαρισμός |
| Διάρκεια ζωής | 2 χρόνια |
| Χρήση | Ιατρική έρευνα |
| Αποθήκευση | 2~8℃ σφραγισμένη αποθήκευση |
| Ονομασία προϊόντος | Magrose πρωτεϊνικό Γ Magbeads |
|---|---|
| Εφαρμογή | Πρωτεϊνικός καθαρισμός |
| Διάρκεια ζωής | 2 χρόνια |
| Χρήση | Ιατρική έρευνα |
| Αποθήκευση | 2~8℃ σφραγισμένη αποθήκευση |
| Κόστος δείγματος | Ελεύθερος |
|---|---|
| Εγγύηση | 2 έτη |
| Χρήση | Πρωτεϊνικός καθαρισμός |
| πακέτο | 5 mL/100 mL/1000 mL |
| Μέγεθος χάντρας | 30 μm έως 150 μm |
| Κόστος δειγμάτων | ελεύθερος |
|---|---|
| εγγύηση | 1 έτος |
| Χρήση | Πρωτεϊνικός καθαρισμός |
| πακέτο | 1 mL/5 mL/25 mL |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Περίπτωση: 50cm X 40cm X 35cm |
| Κόστος δείγματος | Ελεύθερος |
|---|---|
| Πιστοποίηση | CE, FDA |
| Χρήση | Εξαγωγή που το DNA από τον ορό και το πλάσμα |
| COem | Υποστήριξη |
| Εξουσιοδότηση | 2 έτη |
| Ονομασία προϊόντος | Πρωτεΐνη μια εξάρτηση καθαρισμού αντισωμάτων |
|---|---|
| Εφαρμογή | Πρωτεϊνικός καθαρισμός |
| Διάρκεια ζωής | 2 χρόνια |
| Χρήση | Ιατρική έρευνα |
| Αποθήκευση | 2~8℃ σφραγισμένη αποθήκευση |