| Ονομασία προϊόντος | Πρωτεΐνη Magrose ένα Magbeads |
|---|---|
| Εφαρμογή | IP, Co-IP Καθαρισμός πρωτεϊνών |
| Αποθήκευση | 2-8°C,1 έτος |
| Συνδεδεμένο αντισώμα | Μονοκλωνικό αντισώμα ενάντια στο HA του ποντικιού |
| Ισότυπος | IgG 1 |
| Ονομασία προϊόντος | Πρωτεϊνικός καθαρισμός Magbeads GSH |
|---|---|
| Μέγεθος χαντρών | 30~150 μm |
| Συγκέντρωση | 10% (v/v) |
| Διάρκεια ζωής | 2 χρόνια |
| Χρήση | Ιατρική έρευνα |
| Ονομασία προϊόντος | Strep-ετικέττα MagbeadsⅡ αγαρόζης |
|---|---|
| Μέγεθος χαντρών | 30~150 μm |
| Συγκέντρωση | 10% (v/v) |
| Διάρκεια ζωής | 2 χρόνια |
| Χρήση | Ιατρική έρευνα |
| Κόστος δείγματος | Ελεύθερος |
|---|---|
| Εγγύηση | 1 έτος |
| Χρήση | Πρωτεϊνικός καθαρισμός |
| πακέτο | 1 mL/5 mL/25 mL |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Περίπτωση: 50cm X 40cm X 35cm |
| Ονομασία προϊόντος | Πρωτεΐνη μια εξάρτηση καθαρισμού αντισωμάτων |
|---|---|
| Εφαρμογή | Πρωτεϊνικός καθαρισμός |
| Διάρκεια ζωής | 2 χρόνια |
| Χρήση | Ιατρική έρευνα |
| Αποθήκευση | 2~8℃ σφραγισμένη αποθήκευση |
| Ονομασία προϊόντος | Πρωτεΐνη Magrose ένα Magbeads |
|---|---|
| Εφαρμογή | IP, Co-IP Καθαρισμός πρωτεϊνών |
| Αποθήκευση | 2-8°C,1 έτος |
| Συνδεδεμένο αντισώμα | Μονοκλωνικό αντισώμα ενάντια στο HA του ποντικιού |
| Ισότυπος | IgG 1 |
| Ονομασία προϊόντος | Πρωτεΐνη Magrose ένα Magbeads |
|---|---|
| Εφαρμογή | IP, Co-IP Καθαρισμός πρωτεϊνών |
| Αποθήκευση | 2-8°C,1 έτος |
| Συνδεδεμένο αντισώμα | Μονοκλωνικό αντισώμα ενάντια στο HA του ποντικιού |
| Ισότυπος | IgG 1 |
| Ονομασία προϊόντος | Ida-κοβάλτιο Magbeads |
|---|---|
| Μέγεθος χαντρών | 30~150 μm |
| Συγκέντρωση | 10% (v/v) |
| Σχηματίζοντας χηλική ένωση ιόν μετάλλων | Co2+ |
| Ιονική πυκνότητα μετάλλων | 30~50 χάντρες μmol/mL |
| Ονομασία προϊόντος | Ida-νικέλιο Magbeads |
|---|---|
| Μέγεθος χαντρών | 30~150 μm |
| Συγκέντρωση | 10% (v/v) |
| Σχηματίζοντας χηλική ένωση ιόν μετάλλων | Ni2+ |
| Ιονική πυκνότητα μετάλλων | 30~50 χάντρες μmol/mL |
| Ονομασία προϊόντος | Ida-νικέλιο Magbeads |
|---|---|
| Μέγεθος χαντρών | 30~150 μm |
| Συγκέντρωση | 10% (v/v) |
| Σχηματίζοντας χηλική ένωση ιόν μετάλλων | Ni2+ |
| Ιονική πυκνότητα μετάλλων | 30~50 χάντρες μmol/mL |